N-trophy

N - TROPHY

 

N-trophy je soutěž pro středoškoláky. Soutěžními obory jsou biologie, chemie, fyzika a logika. Tříčlenné týmy z České republiky i Slovenska budou plnit rozmanité úkoly, kde jejich společným jmenovatelem je experiment a výzkum. A stejně jako ve vědeckém prostředí je často třeba i výsledky výzkumu prezentovat, protože za to se dnes vědci také hodnotí. I v N-trophy záleží na tom, jak týmy své výsledky předloží!

Zadání úloh bude k dispozici pouze v českém jazyce. Prezentace výsledků však může být česky i slovensky. V případě dotazu k zadání úkolu je vždy možnost se zeptat – buď e-mailem nebo na finále přímo lektora na místě.

 

VZOROVÉ ŮKOLY

Chcete si osahat, co to vlastně N-trophy je a jak vypadá taková „úloha“? Tady máte možnost si vyzkoušet v každém oboru jednu kvalifikační úlohu některého z předchozích ročníků N-trophy. Vězte, že na všechny 4 úlohy společně máte týden s víkendy – tedy necelých 10 dní. Pokud budete mít ukončeno a bude vás zajímat, jak si to autoři představovali, napište mi mail a pošlu vám autorské řešení.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jak probíhá N-trophy?

Kdo pro vás N-trophy organizuje?

N-trophy je pro soutěžící zcela zdarma!

Akci finančně podporuje Jihomoravský kraj.

Akce je konaná v rámci udržitelnosti projektu Talenti