Projekt N-Trophy

N - TROPHY

 

N-trophy je soutěž pro středoškoláky, které zajímá biologie, chemie, fyzika a logika. Tříčlenné týmy z různých koutů České republiky a Slovenska plní rozmanité úkoly, jejichž společným jmenovatelem je experimentování a výzkum. Jde hlavně o chuť věci zkoumat a ne tak o vědomosti. Hodit se může i schopnost prezentovat své výsledky, protože i to je dnes pro vědce nutností.

Do kvalifikace se letos přihlásilo 72 týmů ze 43 středních škol a gymnázií. 15 nejlepších týmů postoupilo do finále, které proběhlo 19. - 21. 3. 2021. Poprvé v jedenáctileté historii soutěž proběhla kompletně online. Zvítězil tým z Gymnázia Plzeň, Mikulášské náměstí 23. 

Sestřih finále 2021Sledujte nás na webu N-trophy a především na facebooku či instagramu.

JCMM Brno - N-trophy - vědecká soutěž pro středoškoláky

Registrace na ročník 2021 je u konce.

Registrace

Registrovat se může tým 3 studentů střední školy. Pokud nejste ze stejné školy a/nebo kraje, tak si zvolíte jednu školu a kraj, pod kterou budete registrovaní (v letošním roce to nemá žádný reálný vliv, pouze statistický). Podmínkou uložení registrace je vyplnění všech údajů o prvním hráči. Registraci lze následně doplnit či upravit až do konce kvalifikace.

Pozor! Týmy, které na začátku kvalifikace nebudou mít vyplněny všechny údaje, neuvidí v systému zadání kvalifiačních úloh! Po doplnění se vám zadání automaticky zobrazí.

Možná se ptáte, proč je v registraci tolik políček? Od vyhlášení výsledků kvalifikace N-trophy do finále je poměrně krátká doba (ač se to nemusí zdát). A mezi tím je třeba zařídit pro finalisty pojištění a další věci, na které jsou tyto údaje potřeba. Šetříme si tím tedy jedno obepisování všech postupujících a shánění odpovědí v čas, který už tak bude napnutý. Děkujeme za pochopení.Registrace týmů do soutěže 1.1.2021 - 27.1.2021


Kvalifikační kolo 28.1.2021 - 7.2.2021


Finálové kolo 20.3.2021 - 21.3.2021

Ivo Hopp

PPNS a Robotiáda
ivo.hopp@jcmm.cz 725 062 757